Arma Akademi 2017 yılında Adana’nın Çukurova ilçesinin Toros Mahallesinde kuruldu. 14 yıllık Dershanecilik tecrübesiyle birlikte branşında öncü hocalarımızla kurduğumuz Arma Akademi %92 başarı oranıyla Adana’nın önde gelen Özel Öğretim Kursları arasındadır. VİP Eğitim modeli ile öğrencilerini ağırlayan kurumumuz 12 derslik, 4 Çalışma Odası, 2 Kütüphanesi ile bireysel eğitimin temelini oluşturmaktadır. Haftalık ödev kontrolü, deneme sınavları ile birlikte Rehberlik Servisimiz öğrencilerimizin gelişimini gözetmekte olup, en doğru rotayı oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Arma Akademi Kurumları olarak, Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla evrensel standartlarda yürütmek ve ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer almaktır.
Misyonumuz

Misyonumuz

Öğrencilerimizin kişisel potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim ortamı sunarak ‘dünya insanı’ yetiştirmektir.
Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

Her alanda yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu düşünce yeteneğiyle donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek,

Öğretmenlerimiz

Arma Akademi
Grurla Sunar!

Open chat